Startlista 2017

6 KM
Nr Förnamn Efternamn Förening Lag
12 Nimrod Badur Bird & Bird
14 Jessica Becker Team Reflex
18 Lisette Berggren Avonova Active
22 Annelie Bjurkull Team Nordic Trail Trosa
25 Helene Bodin Marktema AB
269 Helena Bäckman Team Nordic Trail
36 Kristina Ceder Täby
37 Mikael Ceder Täby
38 Malin Chapo Team Reflex
47 Maria Dusbo
55 Veronika Ekström
60 Gyasi Essel
71 Michaela Garberg
73 Parisa Gerami Avonova
247 Marlene Grundell Frisk
83 Antonia Gyldorff
89 Anna Harbom Team Reflex
92 Cecilia Hedqvist Vaxholm IBF Damlag Vaxholm IBF Damlag
103 Hanna Jacobsson Vaxholm IBF Damlag Vaxholm IBF Damlag
104 Kanjana Jampakul
108 Fredrik Jäfvert
114 Ronja Krische
115 Linnéa Kruus
229 Malin Lennartsson Addnature
125 Jenny Lindahl
253 Monika Mogren
158 Petersson Välj Hälsan Nu
159 Veronica Pihl
162 Johanna Rennerfelt Marktema AB
167 Elin Roos
168 Linn Roos
169 Elisabeth Rooth
176 Carl Segerblom Appelstam
230 Oskar Segerfelt Addnature
181 Jimmy Skoglund Bird & Bird
261 Helena Swende Hägersten
262 Linda Swende Hägersten
265 Jenny Wallner
204 Jeannette van Rooijen Runacademy
206 Anna Maria Wellmar Vaxholm IBF Damlag Vaxholm IBF Damlag
267 Liselott Wessman Milestad
208 Amira Wiander
210 Christine Wik Avonova
212 Sara von Knorring Vaxholm IBF Damlag Vaxholm IBF Damlag
214 Marie-Louise Åhman
218 Agneta
10,5 KM
Nr Förnamn Efternamn Förening Lag
1 Karin Acking Åsberg SSE Enebyberg
2 Kajsa Ahlin Ssidelinecity runclub
3 Hasse Ahltin Gästrike återvinnare 2
4 Pontus Alkestig Bonava
6 Paul Andersson Marktema AB
8 Reflex Arkitekter
9 Karoline Arnquist Avonova
10 Anders Arvidsson
11 Stefan Arvidsson
13 Arvid Bard Bringéus Bird & Bird
17 Karin Bergen
20 Sara Bergström EIF/Snygga Snabba Enebybergsmammor Snygga Snabba Enebybergsmammor
21 Annika Billberg EIF/Snygga Snabba Enebybergsmammor Snygga Snabba Enebybergsmammor
23 Thomas Bjurkull Team Nordic Trail Trosa
24 Sofie Blad Gästrike återvinnare 3
27 Stefan Boye
28 Anders Braathen
29 Björn Brandberg Team Tälje
30 Karin Brolin Gästrike återvinnare 3
223 Sebastian Camtrell Addnature
39 Augustin Chemineau
40 Elinor Collins
41 Towe Dahl Marktema AB
42 Alice Dahlberg
43 Maria Dahlberg
243 Anna Dolk KimDi sailing team
48 Ella Düring
49 Susanna Dörlich SSE Enebyberg
50 Lotta Edholm Ahlberg
51 Henrik Ekblad Team Tälje
52 Jenny Ekholm Lynx multisport team
57 Lina Elo EIF/Snygga Snabba Enebybergsmammor Snygga Snabba Enebybergsmammor
58 Johan Englund Gästrike återvinnare
62 Daan Fokker Consat
64 Jonas Fornander
65 Jenny Forsblad
66 Jan Fredriksson Marktema AB
246 Anders Frisk
69 Dasha Gafur Bird & Bird
70 Ingela Gahne EIF/Snygga Snabba Enebybergsmammor Snygga Snabba Enebybergsmammor
72 Luca Garmaglia Team Reflex
74 Gunilla Gillman
77 Karin Grundler
80 Robert Gunnarsson Gästrike återvinnare 1
81 Anders Gustafson
82 Pär Gustavsson
84 Linda Haglund
86 Per-Olof Hallberg Gästrike återvinnare 3
88 Rickard Hansson TEAM SKÅNEFITNESS
90 Mårten Hasselbom
93 Malin Hellström Täby
95 Timothy Herkules Gästrike återvinnare 3
97 Sara Herza
98 Mathias Hjälm Marktema AB
225 Anton Hällström Addnature
107 Peter Johansson Fluffis transport
111 Jenny Kling Avonova active
116 David Källman Marktema AB
117 Stefan Lahti
249 Ingrid Landahl Comma PR
121 Jonas Leandersson Enhörna
122 Patrik Levin-Svenson Consat
129 Lukas Lovén
130 Niklas Lundberg Gästrike återvinnare 1
131 Ida Lundin Bird & Bird
135 Malin Lövberg
138 Emma Martinelle MILA
252 Tobias Martinsson Hellas
141 David Millares Consat
143 Marvin Morrings Gästrike återvinnare 2
145 Johan Nilemar Team Tälje
147 Anette Noack Gästrike återvinnare 1
148 Markus Norell Pigface Inc.
271 Irina Nyberg Alfta Ösa OK
149 Jill Nyqvist Gästrike återvinnare 2
254 Peter Nyström Team Friden
151 Håkan Ohlgren Vendelsö
152 Erik Ohlsson Consat
255 Petter Olofsson
256 Pär Olofsson Spårvägen cykel
156 Eva Persson Bird & Bird
161 Henrik Reiz 1680 Carlscrona
164 Chatrine Ritzler
165 Stephanie Robertson
170 Emma Rossi Bolin Bird & Bird
173 Johanna Sahlstedt MILA
177 Gustav Simberg
257 Linda Sjögren Kamrat och idrottsföreningen KIF
182 Jimmy Skott Gästrike återvinnare 2
231 Christoffer Stenbeck Addnature
260 Anneli Sundin SSAB Leverans
186 Camilla Svedberg STOCKHOLM
187 Sophie Svedberg
189 Hans Söderström Surströmmingens Springsällskap
191 Jennifer Tarberg
192 Oscar Thomasson Team Tälje
264 Sara Thorslund
196 Nina Torlén Simberg
198 Tanja Tuominen Bird & Bird
199 Kerstin Tupakka Gästrike återvinnare 1
202 Maria Wallner Gästrike återvinnare
203 Brita Wallström SSE Enebyberg
205 Karin Weber SSE Enebyberg
209 Emma Widell
233 Johan Zakrisson Addnature
213 Frida Åhlén Bonava
215 Johan Åström
221 Åsa
21 KM
Nr Förnamn Efternamn Förening Lag
5 Katrine Andersson Åkersberga Spring
7 Johan Antila Episerver
15 Christoffer Berg Helseplan
16 Jan Berg Bird & Bird
19 Martin Bergseth
222 Emil Billing Addnature
26 Stefan Borell
241 Anders Bryngelsson Tullinge SK
31 Hampus Brynolf NaN
32 Jonathan Bucht Acando
33 Patrik Bylund Capio S:t Göran Lean Machine
34 Jonas Bäckman hej skog!
35 Maria Börjesson Bromma
242 Michael Cronstedt
44 Emma Danielsson
45 Jason David Team Tailwind Trailblazers
46 Dean Derbyshire Medivir
244 Royne Ekengren SSAB Räddningstjänsten
53 Carin Eklund Enebyberg Snygga Snabba Enebybergsmammor
54 Martin Eklund Enebyberg
56 Maria Ellbrant Enebyberg Snygga Snabba Enebybergsmammor
59 Erik Erlandsson Capio S:t Göran Lean Machine
245 Martin Fagéus
61 Elin Fallenius
63 Tomas Folkerud
67 Johanna Friberg
68 Konstantin Gabrielsson Stockholm City Triathlon
75 Ola Gramer Dragonboat Sweden
76 Richard Granlund
78 Patrick Grundler
79 Peter Gröndahl Acando
85 Maria Hagman HK Sport Events
87 Mats Hansson
91 Linus Hedén
94 Niklas Henningsson Team Picky Bars Sweden Team Picky Bars Sweden
224 Johan Henriksson Addnature
96 Thomas Herrström
99 Erik Hofstedt
100 Lisen Howarth Snygga snabba Snygga snabba LAJM
101 Mathias Huber Rönninge
102 Susanna Huber Rönninge
248 Fredrik Hultgren Comma PR
226 Daniel Hörnqvist Addnature
105 Filip Joelsson
106 Henrik Johansson Marktema AB
109 Erik Karlström Jokkmokks SK
227 Karl Karlström Addnature
110 Joakim Kersfelt
112 Johan Kling apegroup
113 Magnus Kraepelien apegroup
118 Daniel Larsen Asics Frontrunner Sweden Team Picky Bars Sweden
119 Robert Larsson
120 Sarah Larsson
228 Hanna Larsson Addnature
250 Roger Larsson Gustavsbergs IF
123 Erik Liffner SCT
124 Erik Lind
126 Anders Lindberg
127 Jimmy Lindberg Nykvarn
128 Stefan Lodestad Tullinge Friidrottsförening
132 Angelica Lundqvist
251 Christoffer Lydahl Acando
133 Andreas Löfstrand Team Tailwind Trailblazers
134 Minna Lönnstedt Capio S:t Göran Lean Machine
136 Josephine Malm Clase Enebyberg Snygga Snabba Enebybergsmammor
137 Mattias Mangberg apegroup AB
139 Karl Mattsson Vittangi SK
140 Jens Meyer
142 Anders Molin Pax Ace
144 Mattias Murman Pax Ace
146 Andreas Noack Team Nordic Trail
150 Martin Näslund Arnquist
153 Magnus Ormestad
154 Isabella Palmgren
155 Johanna Paulsson Snygga snabba Snygga snabba LAJM
157 Ulf Petersen Ocab RC Team Picky Bars Sweden
160 Elin Ragnarsson Team Tailwind Trailblazers
163 Linda Rietz Enebyberg Snygga Snabba Enebybergsmammor
166 Håkan Rolfsson Skarpnäcks OL
171 Martin Roxland Pax Ace
172 Kim Rörvik Recreo Naprapati
174 Louis Sandberg Borell
175 Oscar Scheja Pax Ace
178 Henrik Sinnby Carnegie IF
179 Simon Sjörén Lonesome Runners
258 Fredrik Skarander
180 Annika Skarin Jah Roots Riders & Runners IF
183 Jonas Ström hej skog!
259 Johan Strömgren Aitelnas IF
184 Lovisa Strömmer
270 Peter Sunden Scania
185 Alexandra Svanström Åkersberga Spring
188 Karin Söderberg
190 Sari Taipale Lucky Leech
263 Fredrik Thor
193 Magnus Thorhede Team Ultimate Ocr Team Picky Bars Sweden
194 Jan Thümmel
195 Maria Todnem Svanström
197 John Tossman Capio S:t Göran Lean Machine
200 Niklas Tyni
201 Pontus Wallin Surströmmingens Springsällskap
266 Marianne Walsh Carpe Adventures
268 Louise Westin Älvsjö
207 Anna Westlund Snygga snabba Snygga snabba LAJM
232 Ruben Wiener Addnature
211 Patrik Vilhelmson Kiropraktorbolaget
216 Christer Öhgren Lucky Leech
217 Marie Öresjö Mattson Snygga snabba Snygga snabba LAJM
219 Malcolm GLM
220 Marcela