Startlista 2018

Startlista Amazing Trail 2018

Uppdaterad 2018-06-16 17:30

Nummerlapp Förnamn Efternamn Förening Lag Distans
1454 Claudia Adamo Addnature 10
3201 Maria Adamsson Perimed 6
3202 Alex af Ekenstam 20
3203 Ola Albertsson Team Nordic Trail 20
3204 Lisa Albinsson MHLK 10
3205 Tadas Aleksandrovas 20
3206 Johanna Ander 6
3207 Paul Andersson Marktema AB 10
3208 Jonas Andersson Avonova Tyresö 6
1470 Ole Andersson Skogås 10
1483 Richard Andersson 20
3209 Karl Andrén Hunter & Tailor 10
3210 Hannah Andrén Hunter & Tailor 10
1487 Johannes Andvaller The Holy Run Club 20
3211 Frida Anter Pest & pina 6
1455 Robin Asselmeyer Addnature 10
3212 Adam Avdic Capio 6
3213 Emelie Avebjörk 6
3214 Richard Berge Sundwall 10
3215 Josefin Berglund 20
3216 Petter Berglund 20
3217 Martin Bergseth . 20
1484 Ingmar Bernaers VACH Belgium 20
3218 Ingrid Bernström Capio 6
1452 Emil Billing Addnature 10
1457 Emil Billing Addnature 10
1488 Cecilia Björklund The Dove and The Badger Atheltic Club 20
3219 Therese Björå 6
3220 Helene Bodin Marktema AB 6
3221 Axel Boij Du Rietz Hellas 6
3222 Eric Bolukbas CCRC Coconut Cowboys Running Club 20
3223 Gudrun Bonde Tyresö 10
3224 Johan Borén Avonova Solna 20
3225 Anders Braathen 10
3226 Margareta Brodin Kucera Avonova Sergel 6
3227 Anne Brolen 10
3228 Monica Broman Capio 10
3229 Anders Bryngelsson Tullinge SK 20
3230 Hampus Brynolf Reimers Runners 20
3231 Karin Brännström 10
3232 Jonathan Bucht Acando 20
3233 Joakim Buckard Capio Lean Machine 20
3234 Jennie Byström WWF 10
3235 Annika Bång Avonova Klara Strand pl4 6
3236 Ellinor Bånkestad Avonova Huddinge 6
3237 Magnus Bäckström Capio 6
3238 Helena Börjesson Avonova Solna 6
3239 Annika Carlson Avonova Tyresö 6
3240 Malin Carlsson MILA Design 20
3241 Sandra Carneholm Avonova Huddinge 6
3242 Malin Castwall Hansson Comma 10
3243 Augustin Chemineau Ericsson 10
1465 Kelly Chies 6
3244 Fredrik Claesson Luthagens AIS 10
1460 Julius Copcutt Addnature 6
3245 Alex Cribbin Ericsson AB 10
3246 Towe Dahl Marktema AB 20
3247 Jenny Dahlkvist 10
1499 Emma Danielsson 20
3248 Annie Danska Avonova Huddinge 6
3249 Dean Derbyshire the lone ranger 20
1489 Henrik Dikvall Waxholms OK 20
1490 Åsa Dikvall Waxholms OK 20
1475 Anna Dolk KimDi Sailing Team 10
3250 Kristina Druceikaite 20
3251 Helen Elemida Stuga 77 20
3252 Maria Enanader Avonova Kungsholmen 6
3253 Emelie enqvist 10
3254 Ulrica Eriksen Avonova Sergel 6
3255 Erik Eriksson CCRC Coconut Cowboys Running Club 20
1481 Jonas Eriksson 20
1445 Helena Eriksson 20
3256 Erik Erlandsson Capio 20
3257 Cia Folkestad Backlund Perimed 6
3258 Linda Forsström Barnens Sportskola 20
3259 Jan Fredriksson Marktema AB 10
3260 Sven Fridh Avonova Klara Strand pl4 6
3261 Stefan Frost Stefan Frost AB 20
1450 Annika Färjh Addnature 10
3262 Konstantin Gabrielsson Nordea Bank AB 10
3263 Ola Gramer Dragonboat Sweden 10
3264 Richard Granlund 20
1494 Patrick Grundler 20
1495 Karin Grundler 20
3265 Anders Gummesson Hunter & Tailor 10
3266 Johan Gunnarsson Perimed 6
3267 Thomas Gustafsson In3prenör In3prenör runners 20
3268 Mikael Gustafsson In3prenör In3prenör runners 20
3269 Sara Gustafsson Pest & pina 6
3270 Pär Gustavsson Hässelby SK 20
1446 Oliver Göransson Solo 20
3271 Christoffer Hæger 10
3272 Maria Hagström Avonova Tyresö 6
1471 Håkan Hanning TEAM HELSKOTTA 10
3273 Mikael Hansen Perimed 6
3274 Rickard Hansson GRIPEN OCR 10
3275 Astrid Harms Avonova Sergel 10
3276 Mårten Hasselblom 10
3277 Eva Hasselgren Avonova Sergel 6
3278 Niklas Hellmin Capio Lean Machine 20
3279 Christina Hellström Capio 6
1458 Oscar Hentmark Addnature 6
3280 Daniel Hjelm Sagvik Capio 10
3281 Mathias Hjälm Marktema AB 20
3282 Oscar Holmström 10
3283 Tove Holst Avonova Kungsholmen 6
3284 Pia Hultman Capio 6
3285 Miriam Höglund 10
3286 Erica Högosta Hunter & Tailor 10
3287 Sara Ingmar 10
3288 Sofia Ireståhl Capio Lean Machine 20
1496 Magnus Ivarsson Brukarkooperativet JAG 20
3289 Filip Jacobson MHLK 10
3290 Måns Jacobsson Hosk Miljsön 20
3291 Jenny Jansson Capio 6
3292 Niklas Jarland THE OCR GYM 10
3293 Filip Joelsson 20
3294 Henrik Johansson Marktema AB 20
3295 Kim Johansson Hunter & Tailor 10
3296 Ian Josefsson CCRC Coconut Cowboys Running Club 20
3297 Antanas Karalius 20
3298 Agneta Karlsson 6
3299 Erik Karlström Jokkmokks SK 20
3300 Cecilia Karlström Turf08 10
1461 Anna Kernell Addnature 6
1301 Andreas Kieri 10
1302 Caroline Kirschon Hunter & Tailor 10
1303 Jenny Kling Avonova Huddinge 6
1448 Axel Krantz 20
1304 David Källman Marktema AB 20
1305 Ingrid Landahl Comma 10
1486 Andrea Lang 20
1306 Jonatan Larsen 20
1307 Åsa Larson Mälarö SOK 20
1308 Sven Lejdung Perimed 20
1309 Carolin Lektorp 6
1310 John Lektorp 6
1462 Malin Lennartsson Addnature 6
1311 Erik Liffner Stockholm City Triathlon 20
1312 Janina Lilljebjörn 6
1313 Erik Lind 20
1314 Fredrik Lindberg MILA Design 20
1315 Jimmy Lindberg Nykvarn 20
1316 Isabel Lindgren 10
1317 Annika Lindhoff Marktema AB 6
1318 William Lindholm 20
1319 AnnBritt Lindholm Avonova Sergel 6
1320 Hannes Lindroos 6
1321 Sofie Lindroos 6
1482 Håkan Lindström Fina fisken 20
1322 Andreas Longueville Capio 20
1323 Cecilia Lundborg 6
1324 Monica Lundgren Avonova Tyresö 6
1325 Susanne Lundgren Avonova Sergel 6
1472 Åsa Lundin Vallentuna FK 10
1326 Anna Lång Asics FrontRunner Sweden 10
1327 Andreas Löfstrand Tailwind Nordic 20
1328 Minna Lönnstedt Capio Lean Machine 20
1329 Ulrika Löthgren 10
1330 Stephanie Magnenat Runacademy IF 10
1331 Gunnar Magnusson Perimed 6
1332 Anna Magnusson Avonova Solna 6
1333 Mona Malm Capio 6
1334 Carita Manderbacka Perimed 6
1335 Emma Martinelle MILA Design 20
1493 Joachim Meyer Andersen Coor 20
1466 Gordana Micanovic Försäkringskassan APL happy crew 6
1463 Leonas Mockunas Hellasgården 10
1336 Isabelle Mokdasi Perimed 6
1337 Jonathan Neyman CCRC Coconut Cowboys Running Club 20
1459 Ingrid Nielsen Addnature 6
1338 Carina Nilsen Capio 6
1339 Sofia Ninnes Sävar IK 20
1340 Lisa Nordenhäll 10
1341 Pär Nordström 10
1342 Claudia Noueched Avonova Kungsholmen 6
1464 Irina Nyberg Hellasgården 10
1492 Wilhelm Nyberg Utbrytarna SK 20
1478 Peter Nyström Saltarö joggers 10
1343 Håkan Ohlgren Vendelsö 10
1344 Per Olofsson Perimed 20
1345 Peter Olsson Avonova Klara Strand pl4 6
1346 Daniele Orler 20
1347 Ewa Orling Avonova Sergel 6
1469 Marcus Palmberg Försäkringskassan APL happy crew 6
1348 Michael Pander 10
1349 Daniel Persson 20
1350 Tora Philp Stockholm City Triathlon 20
1351 Therese Pieti 10
1352 Eva Plahn Avonova Kungsholmen 6
1353 Zeke Qvist 6
1354 Jesper Rikala 6
1355 Marcus Ringstrand Åby 10
1356 Annika Ritzman Marktema AB 20
1357 Stephanie Robertson 20
1358 Marie Rollman Capio 10
1359 Marie Louise Rosing Avonova Klara Strand pl4 6
1360 Sandra Roström 6
1473 Stefan Roxberger Team Rox 10
1480 Johan Rydberg Umeå OK 20
1361 Mia Rådelöv 20
1362 Rebecka Rääf Hübinette 10
1477 Rebecka Rääf Hübinette 10
1363 Liam Saletti 10
1467 Paolo Santin Försäkringskassan APL happy crew 6
1364 Henk Schaake Lone runner 10
1453 Oskar Segerfeldt Addnature 10
1365 Giancarlo Simion IFK Lidingö SOK 20
1366 Vasily Simutkin 20
1367 Fredrika Sinclair Vinklos United 10
1368 Päivi Sipilä Team Nielsen 10
1369 Yvonne Sjöblom Avonova Tyresö 6
1370 Carl Skarin In3prenör In3prenör runners 20
1371 Smilla Skarstind Mälarö SOK 20
1372 Mia Sklenar 10
1373 Maria Slars Paulsson Runacademy IF 20
1491 Anders Stenberg Umara SportsClub 20
1374 Johanna Strandberg 10
1375 Johan Sundén 20
1447 Mats Sundin 20
1485 Alexandra Svanström Åkersberga Spring 20
1376 Daniel Svensson Avonova Kungsholmen 10
1498 Ulf Svensson 20
1377 Anna Swälas Capio 6
1378 Cecilia Tallroth Avonova Sergel 6
1379 Tunde Tanchoz Marktema AB 6
1380 Johanna Tuuf Stockholm City Triathlon 20
1381 Magnus Ulaner 20
1382 Gintare Valiuskaite 20
1476 Wilhelmina Wallmark 10
1383 Matti Vapaakallio 3M 20
1468 Sebastjan Wassermeyer Försäkringskassan APL happy crew 6
1384 Ylva Wendle Sundbom Bålsta 20
1497 Henrik Verputten Umara Sports Club 20
1385 Jesper wessblad 10
1386 Katarina Vesslund Avonova Klara Strand pl5 6
1387 Stefan Westin In3prenör In3prenör runners 20
1479 Louise Westin Älvsjö 10
1449 Anna Westlund Enebyberg 20
1388 Marcos Vicente Herranz 20
1451 Ruben Wiener Addnature 10
1389 Andreas Wiklund Capio 10
1390 Gudrun Wikström Åby 10
1391 Nils von Sydow 6
1392 Li von Sydow Ärna IF 6
1393 Siw Wåle TSM 6
1474 Kalle Wärlegård 10
1456 Johan Zakrisson Addnature 10
1394 Wilma Åberg 20
1395 Johan Åström 10
1396 Emma Öberg Avonova Sergel 6
1397 Inger Önerud Avonova Sergel 6
1398 Catharina Östring Lidingö Övents 20
1399 Björn Electrolux IF 10