Resultat – Amazing Night Trail 2018

10km – Herrar

PO Fagerström 00:47:55
Erik Lindgren train race beer 00:48:34
Kenneth Gustavsson 00:49:54
Oskar Sjöberg Sumpan 00:52:03
Simon Littecke 00:52:56
Sebastjan Wassermeyer 00:52:56
Erik Eneroth Planagården IF 00:53:07
Tomas Kvapil 00:53:30
Emil Thalin OK Älvsjö Örby 00:53:44
Eric 00:54:48
Ulf Oetersen 00:54:50
Daniel Eriksson Roslagen Triathlon 00:54:53
Andreas Markerud 00:56:06
Ville Salomäki Fab 4 00:57:01
Peter Bånkestad Etuna Rovers 00:57:32
Mackan Engström 00:57:41
Joshua Webber Team Nordic Trail 00:57:43
Tomas Johansson Heja Bajen 00:57:54
Sammy Pergament 00:58:25
Mattias Almbring Norberg 00:59:24
Ingvar Hamre 00:59:27
Niklas Heinermark Team Happy 00:59:32
Johan Javelius SGSK Hoyzer 00:59:44
Johan Söderlind 00:59:52
Olle Qvarnström 01:00:50
Emil Olsson 01:01:05
Fredrik Larson Träna o Skräna 01:01:16
Joakim Rissveds 01:01:41
Mårten Snickare Sundbybergs IK Skidor 01:02:11
Dagge 01:02:40
Anton Bringlöf 01:04:23
Niklas Johansson 01:04:43
Johannes Nygren 01:04:47
Rickard Hansson GRIPEN OCR 01:04:54
Erik Eriksson Coconut Cowboys RC 01:06:30
Anders Wirén Högdalens Budoklubb 01:06:34
Victor Book 01:08:06
Mikko Kylmannen 01:09:38
Mikael Thalin OK Älvsjö-Örby 01:10:53
Niclas Lundgren Privat 01:11:37
Andreas Nordenström Lonesome rumners 01:13:03
Fredrik Marklund 01:13:10
Fabien Meyer 01:14:12
Niklas von Heidenstam 01:15:02
Johannes af Rolén Sigma 01:17:33
Zeke Bringlöv 01:20:04
Johan Olsson 01:20:34
Michael Pander 01:22:12
Putte i skogen 01:22:49
Anders Braathen 01:27:29
Daniel Karlsson Träningstrolleri 01:28:09
David Strömwall Kvarnstull 01:28:13
Emil N/A
Patrick Austen Kvarnstull N/A
Jonas Boaudbas N/A
Mats Sandberg N/A
Anders Agefur N/A
Robert Bergelind N/A
Magnus Petersson Xtellus N/A
Peter Nyström Saltarö joggers N/A
Oliver Göransson N/A
Elias Pöljö N/A
Axel Boij Du Rietz Hellas N/A
Per Jensen N/A
Morgan Damberg N/A
Mathias Hjälm N/A
Marcus Söderström N/A
Alexander Hellström N/A
Johan Sahlström N/A
Alexander Dewèrn Team Happy N/A
Fredrik Claesson Luthagens AIS N/A
Ricki N/A
Kristofer Spång N/A
Roger Hedlund Farsta N/A

10km – Damer

Annelie Elmqvist 00:52:18
Sarah-Jane Barrable OK Ravinen 00:53:24
Felicia Zetterström 00:54:02
Stina Hellqvist Stockholm 00:57:03
Madeleine Larsson 00:57:04
Stephanie Magnenat Runacademy IF 00:57:22
Anna Dolk KimDi Sailing Team 00:59:01
Hanna Melin 01:02:24
Frida Andersson 01:03:03
Erica Hellgren OK Älvsjö Örby 01:03:10
Karin Hansson 01:05:04
Pamela stenström null 01:09:43
Eva-Lena Lettesjö 01:09:56
Linda Holtsjö 01:09:56
Anna Lena Engwall 01:10:40
Linda Frithiof 01:12:16
Emelie Wall Polisen 01:12:41
Therese Eriksson 01:14:39
Ingrid Salén 01:14:39
Nelly Wahlfort GSK 01:17:23
Amanda Svensson Sigma 01:17:33
Annika Ritzman 01:19:39
Åsa Hilke 01:19:51
Katarina Salén 01:19:57
Towe Dahl 01:20:48
Monica Sommarvinge 01:26:05
Ann-Elise Tammar Träningstrolleri 01:28:09
Alexandra Bopp Kvarnstull 01:28:13
Alicja Such Tsegaye 01:38:50
Sophie Robertsson N/A
Karin Emilsson N/A
Gordana Micanovic N/A
Mia Sklenar N/A
Gudrun Bonde N/A
Päivä Säpilä Team Nielsen N/A
Jennie Hurkmans N/A
Eija Hedlund Farsta N/A
Emma Hakeberg N/A
Karin Walter N/A
Frida Anter Pest & pina N/A
Maria Landeborn Team Landeborn N/A
Trine Walshe N/A
Jenny Wallner N/A
Birgitta Alström Huddinge Kommun N/A

6km – Herrar

Erik Berzell Järla Orientering 00:26:18
Axel Boij Du Rietz Hellas 00:29:04
Niedeehausek Thibaulk CA Riviera – Switzerland 00:29:46
Peter Molin Lycksele Löparklubb 00:32:57
Göran Hedén SCT 00:34:05
Markus Felldin Team Extremfrabriken 00:35:23
Peter Lind Tyresö 00:35:40
Magnus Du Rietz Saltis-sim 00:37:07
Björn Reger Mila 00:40:27
Henrik Bondeson 00:43:27
Rickard Westerlind 00:43:29
Emil Gustavsson 00:43:31
Håkan Hannig Järla IF 00:43:41
Miles Östrand Hägersten 00:46:57
Johan Östrand IFK Aspudden – Tellus 00:46:57
Anton Jarl 00:56:17
Colin elliott 00:57:24
Nils Von Sydow 01:00:01
Tommy Wigström N/A
Patrick Lindqvist Lindqvist group ab N/A
Martin Zetterström N/A
John Lektorp N/A
Andreas Bolin Bollens N/A
Rickard Hugosson N/A
Göran hedén Stockholm City Triathlon N/A

6km – Damer

Diane Sadik 00:33:30
Anna Lång Asics FrontRunner Sweden 00:36:04
Emelie Hedqvist 00:36:10
Hoa Sjöholm Sundbybergs IK Skidor 00:37:06
Mia Sklenar 00:39:18
Johanna Penton Penton Sports 00:40:57
Cecilia Lunell 00:42:34
Nina Bergsten 00:43:08
Helga Ternby 00:45:36
Sara Forsman 00:49:35
Cecilia Sjöholm Sundbybergs IK Skidor 00:50:20
Sanna Larsson Team Aina 00:51:56
Madelaine Zetterström 00:54:04
Sofia Lindecrantz Bollens 00:54:11
Suvi Lantz 00:55:57
Annelie Björkkvist 00:57:24
Klara Meri 00:58:29
Julia Gavelin 00:59:28
Ellie Sparreljung 00:59:29
Li Von Sydow Ärna IF 01:00:06
Cecilia Lundborg 01:01:37
Ronja Nordström 01:02:36
Jenny Enarsson 01:08:50
Malin Uppsten Rydell 01:08:50
Sofia Hallonsten N/A
Siw Wåle TSM N/A
Anna Levisson N/A
Stina Grenholm Team Aina N/A
Mona Karlsso N/A
Charlotta Rosén N/A
Matilda Hedman N/A
Carolin Lektorp N/A
Erika Forslöf N/A
Helena Uterusarna N/A
Catarina Söderlund N/A
Nina Färdig Vegan Runners N/A